Молебень в Гаврилівському НВК.

У Гаврилівському НВК 3 вересня перед початком занять в новому навчальному році відбувся вже традиційний молебень в якому приймали участь настоятель храму Архангела Гавриіїла протоієрей Діонісій Мілов, директор Гаврилівського НВК Мірошніченко Л.М., педагогічний склад, працівники та учні школи. Отець Діонісій по завершенні молебня кожному дав настанову. Учням – не лінуватися вчитися, бо потім важко буде надолужувати пропущене; виховувати у собі наполегливість, старанність, прагнення більше знати та вміти; а головне виховувати в собі людину. Вчителям – терпіння, творчої наснаги та взаєморозуміння з батьками, дітьми. А також побажав всім Божої допомоги, мира і любові Христових та заступництва святих. Потім священик рясно окропив святою водою учнів, вчителів та всі приміщення школи та дитячого садочка.

парафіянка храму Архангела Гавриїла Гончарова Олена Олександрівна